ПОШ Ножичко и ПО Стари Мартинац

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА РАЗРЕД ВРИЈЕМЕ
Горјана Марковић 1. Петак од 16:00
Радана Пантелић 2. 4. час уторак 10:20:11:05
Милијана Лазић 3. 5. час петак 16:40-17:25
Милијана Крејић 4. 3. час уторак 15:00-15:45
Богдана Влашић 5. 5.час петак 16:40-17:25
Душка Мартић  и   3. ПО Стари Мартинац 4. час понедјељак 10:20-11:05
Драгана  Жујић 4. и 5. ПО Стари Мартинац 5. час понедјељак 11:10-11:55
Ненад Трнинић 6. 3. час сриједа 9:30-10:15
Драгана Ћирић 7. 5. час сриједа 11:10-11:55
Нада Вукотић 8. 3. час  петак 9:30-10:15
Селведин Селимановић 9. Четвртак од 12:45

ЦЕНТРАЛНА ШКОЛА

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА РАЗРЕД И ОДЈЕЉЕЊЕ ВРИЈЕМЕ
Драгана Бобић 1-1 Сваки радни дан
Данијела Божић 1-2 Сваки радни дан
Дејана Љубојевић 1-3 Сваки радни дан
Маја Босанчић 2-1   петак
послије наставе
Дијана Илић 2-2 сриједа
5. час 
Дијана Будимчић 2-3  уторак
прва смјена: 11:05
друга смјена: 16:35
Далиборка Љубојевић 3-1 понедјељак, 5. час  
Сања Игњатић3-2петак
прва смјена: 11:05
друга смјена: 17:35
Бранка Малешевић3-3понедјељак
прва смјена: 11:05
друга смјена: 16:35
Милица Адамовић 4-1 сваки радни дан 
Зорица Радомир 4-2 четвртком послије наставе  
Ивана Перић 4-3  сриједом послије наставе
Сања Стојић 5-1 Сваки радни дан
Николина Добрњац 5-2   сриједа
5. час
Данијела Антонић 5-3 сриједа
12:30 
Нада Миловановић 6-1 Уторком и четвртком од 10:15 до 11:05
Мирјана Зец 6-2 уторак
12:45  – 13:15
Андреа Стојковић 6-3 сриједом и четвртком од 10:15 до 11:05  
Саша Бијељић 7-1  сриједа
8:30 – 9:05
Славица Миљевић 7-2  четвртак
10: 15 до 11:05
Савка Вукашиновић 7-3 понедјељак
10:15 – 11:05
 
Стела Драгосављевић 8-1  сриједа
9:30 – 10:15
Дејана Ћирић 8-2   понедјељак
9:30 – 10:15
Драган Игњатић 8-3 петак
9:30 – 10:15  
Зоран Думонић 9-1 понедјељак
9:30 – 10:15  
Божана Кусић 9-2 четвртак
9:30 – 10:15  
Јелена Татић 9-3 понедјељак
10:15 – 11:05 

ПО Повелич

Одјељењски старјешина разред вријеме
Маја Суботић разред Петком послије 11 часова
Романа Драгосав и  4. разред Четвртком послије 11 часова
Јелена Бијељић и  5. разред Сриједом послије 12 часова

ПО Каоци

Одјељењски старјешина разред вријеме
Драгана Јовић 1. и  4. разред четвртком послије 11 часова 
Ђорђе Јовић 2, 3. и 5. разред уторком послије 11 часова  

ПОШ КОБАШ

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА РАЗРЕД ВРИЈЕМЕ
Слободанка Гужвић I, IV Сриједа 11:00 часова
Ранко Јањић II Понедјељак- петак 9:05-9:00
Жељко Цвијановић III, V Понедјељак- петак 9:05-9:00
Сања Божић VI Четвртак од 12:45
Слађана Звиздало VII Четвртак 11:10 – 11:55  
Дарко Раилић VIII Понедјељак 10:20 – 12:45
Верољуб Малетић IX Петак 10:20 – 11:00

ПО НОВА ВЕС

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА РАЗРЕД ВРИЈЕМЕ
Љиљана Берић I, III, V Понедјељак 12:00-13:00
Весна Смиљанић II, IV Понедјељак 12:00-13:00