НАСТУП НАСТАВНИКА ИНФОРМАТИКЕ САШЕ БИЈЕЉИЋА У ОКВИРУ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА РТРС-а

У овим временима када су школске табле замијенили телевизијски екрани, ученици су се нашли у улози пажљивих гледалаца, слушалаца и ученика у новом окружењу,  а њихови наставници или изводе наставу на даљину или се појављују као предавачи у оквиру Школског програма РТРС-а.

Да су велики професионалци у свом послу у жељи да својим ђацима пренесу знања, показао је велики број наставника. Из наше школе први је то урадио наставник информатике Саша Бијељић, који је радо одговорио на позив просвјетног савјетника за информатику Александре Станковић. За ученике 8. и 9. разреда  наставник информатике Саша одржао је часове који су на програму РТРС – а емитовани 2.4.2020. године и тиме још једном показао да  се посао просвјетног радника обавља с намјером  да покаже да су дјеца у овом послу увијек на првом мјесту и да треба да будемо спремни да га обављамо у свим условима.