Ученици осмог и деветог разреда и одјељење шести три у склопу Пројекта грађанин су у уторак, 10. децембра у Дому културе погледали позоришну представа под називом “Е, мој васпитачу” у извођењу ДИС Театра из Бањалуке.

Представа је  намијењена ученицима основних и средњих школа, а изведена је у оквиру пројекта ,,Ипак смо ми само дјеца“ кога реализује Центар модерних знања из Бањалуке. Овај пројекта се реализује у седам градова: Градишка, Србац, Кнежево, Котор варош, Челинац, Прњавор и Бања Лука.  Настала је на основу истинитих прича малољетних преступника из Васпитно-поправног дома за мушку омладину Бања Лука.

Пројекат се састојао од три цјелине, тако да су ученици са подручја наше општине, поред представе, имали прилику да погледају изложбу новинарских текстова о вршњачком насиљу и девијантном понашању и послушају животну причу бившег штићеника и малољетног преступника са којим је разговор водио дипломирани социјални радник Бојан Тргић.