8.11.2017. године

У интервјуу са директором школе Славком Драгосављевићем покушали смо наћи  одговоре за вас ако се нађете у ситуацији да вам  затреба  помоћ, а таквих ситуација је много.

НОВИНАРСКА СЕКЦИЈА: Ви сте скоро преузели ову функцију. Како оцјењујете свој досадашњи рад и који су Вам планови за будућност?

ДИРЕКТОР: „Иако сам само пар мјесеци на овој функцији доста тога је већ започето, нешто и завршено, и са свим сам у потпуности задовољан, а надам се да сте и ви уочили позитивне промјене.Планова за будућност је много, а неки пројекти су већ и започети тако да ускоро очекујемо уређење прилаза нашој централној школи и промјену столарије у ПОШ Ножичко.  Али, то је само дио онога што планирам да урадим у свом мандату да бих  унаприједио наставу и наставни процес.“

НОВИНАРСКА СЕКЦИЈА:“ Шта бисте поручили нашим ученицима?“

ДИРЕКТОР: „Поручио бих им да пуно уче, да слушају своје наставнике и да сам као директор веома поносан и на своје ученике и на наставнике. Морам такође напоменути да наша школа сад има далеко боље услове за рад, али те услове морају ученици искористити јер је основна школа темељ за вашу будућност.“

ЧЛАНОВИ НОВИНАРСКЕ СЕКЦИЈЕ ДРАГАН ВУЈИНИЋ, МАРКО МАЛЕШЕВИЋ И ЂОРЂЕ УГРЕН.