За полазнике продуженог боравка који су данас завршили трећи разред као и у нашем подручном одјељењу у Старом Мартинцу организована је мала матура. Испраћај „малих матураната“ продуженог боравка  уприличен је додјелом диплома и других поклона уз заједничко фотографисање за успомену,  заједничку закуску и за остале полазнике, пјесму и плес. Ови наши „мали матуранти“ су завршили трећи разред, а продужни боравак је организован за ученике од првог до трећег разреда.

У нашем подручном одјељењу у Старом Мартинцу  врло разноврсну приредбу за свог једином матуранта Ранка Јокановића, ученика петог разреда, су припремили сви ученици заједно са својим учитељицама Раданом Пантелић и Романом Драгосав.  Испраћај јединог матуранта овог подручног одјељења је уприличен у присуству родитеља.

видео 1

видео 2