ХУМАНОСТ НА ДЈЕЛУ

У петак, 15.12. 2017. године, а уочи Никољдана, поново је наше ученике из посебног одјељења обрадовао велики хуманиста Жељко Берић, наш суграђанин који годинама живи и ради у Прњавору. Поклоне је малишанима уручио његов син Давид.

„Захваљујем се Жељки који већ годинама доноси пакетиће дјеци из ове школе коју је некада и сам похађао. Честитам предстојећи празник Светог Николе свим ученицима наше школе, а нарочито дјеци из посебног одјељења који су се показали као добри ђаци. Веома се труде на настави и слушају своје учитеље, баш као што је и Свети Никола у својим дјечачким данима био честит и послушан“, рекао је свештеник Александар Кустурић.

Поклон је традиционално добила и дефектолог Амела Ваљевац која већ годинама учи дјецу из овог одјељења. Уручењу никољданских пакетића присуствовали су директор школе Славко Драгосављевић и замјеник начелника општине Драган Микић.