И  ове године, као и протеклих, обиљежен је Васкрс у нашој школи, овога пута online. То никако не умањује обим и квалитет рада наших ученика, њихових наставника и управе школе.

На почетку прочитајте честитку директора школе Славка Драгосављевића.

Васкршња честитка

Едукативне и креативне радионице Славимо Васкрс

За овај празник везани су многи обичаји у хришћанском свијету, па и код нас. Најпрепознатљивији је обичај фарбања јаја која симболишу обнављање природе и живота. Завршне активности ових едукативних и креативних радионица су биле везане за украшавање јаја и прављење корпица, уз незаобилазне мотиве прољећа.

5-1  видео

5-2 видео

5-3 видео

4-2 видео

3-1 видео

3-2 видео

3-3 видео

Ножичко, први разред видео

Србац, 1-3 видео

Игра изазова „Бирамо најљепше јаје“

У игри изазовa „ Бирамо најљепше јаје“ учествовали су сви разреди и одјељења, али и њихови наставници,  а на крају игре сви су били побједници.

Видео „Изазов“

Видео „Срећан Васкрс“

Фотографска секција

Вриједни чланови фотографске секције ( Теа, Соња, Анита, Бранка, Василија и Николина) и овога пута су одговорили на тему Васкрса и у свом дворишту нашли мотиве да нам уљепшају овај најрадоснији хришћански празник.

видео