За школску 2021/22. годину формиране су сљедеће секције:
Редни број | НАЗИВ СЕКЦИЈЕ | БРОЈ УЧЕНИКА | БРОЈ ГРУПА | НЕДЕЉНО ЧАСОВА | ГОДИШЊЕ ЧАСОВА |
1. | Драмско-рецитаторска | 40 | 5 | 5 | 180 |
2. | Ритмичка секција | 20 | 1 | 1 | 36 |
3. | Креативна радионица | 10 | 1 | 1 | 36 |
4. | Ликовна секција | 15 | 2 | 2 | 72 |
5. | Кошаркашка секција | 30 | 2 | 2 | 72 |
6. | Одбојкашка секција | 30 | 2 | 2 | 72 |
7. | Фудбалска секција | 40 | 2 | 2 | 72 |
8. | Етнолошка секција | 9 | 1 | 1 | 36 |
9. | Географска секција | 10 | 1 | 1 | 36 |
10. | Еколошка секција | 30 | 2 | 2 | 72 |
11. | Саобраћајна секција | 8 | 2 | 2 | 72 |
12. | Ликовна секција | 22 | 3 | 3 | 108 |
13. | Етномузикологија | 5 | 2 | 2 | 72 |
14. | Новинарска секција | 5 | 1 | 1 | 36 |
15. | Фотографска секција | 11 | 1 | 1 | 36 |
16. | Подмладак црвеног крста | 38 | 1 | 1 | 36 |
За школску 2020/21. годину су формиране сљедеће секције:
Редни број | НАЗИВ СЕКЦИЈЕ | БРОЈ УЧЕНИКА | БРОЈ ГРУПА | НЕДЕЉНО ЧАСОВА | ГОДИШЊЕ ЧАСОВА | ЗАДУЖЕНИ НАСТАВНИЦИ |
1. | Драмско- рецитаторска | 25 | 3 | 3 | 108 | Ранко Јањић, Нада Билбија Јосиповић, Дејана Љубојевић, Данијела Божић |
2. | Фотографска секција | 13 | 1 | 1 | 36 | Стела Драгосављевић |
3. | Новинарска секција | 5 | 1 | 1 | 36 | Стела Драгосављевић |
4. | Ликовна секција | 22 | 2 | 2 | 72 | Данијела Лепир |
5. | Етномузикологија | 5 | 2 | 2 | 72 | Дарко Рајилић |
6. | Географска секција | 10 | 1 | 1 | 36 | Драган Игњатић |
7. | Ритмичка секција | 20 | 1 | 1 | 36 | Дијана Илић, Дијана Будимчић |
8. | Креативна радионица | 20 | 1 | 1 | 36 | Маја Босанчић |
9. | Еколошка секција | 20 | 1 | 1 | 36 | Јелена Татић |
10. | Информатичка секција | 10 | 1 | 1 | 36 | Саша Бијељић |
11. | Одбојкашка секција | 15 | 1 | 1 | 36 | Мирјана Зец |
12. | Рукометна секција | 15 | 1 | 1 | 36 | Мирјана Зец |
13. | Кошаркашка секција | 15 | 1 | 1 | 36 | Зоран Думонић |
14. | Фудбалска секција | 15 | 1 | 1 | 36 | Зоран Думонић |
15. | Саобраћајна секција | 15 | 1 | 1 | 36 | Виолета Прелић |
16. | Еколошка секција | 20 | 1 | 1 | 36 | Андреја Стојковић |
17. | Креативна радионица | 10 | 1 | 1 | 36 | Радана Пантелић |
18. | Физичари | 10 | 1 | 1 | 36 | Тања Деспотовић |
За школску 2019/20. годину су формиране сљедеће секције:
Драмско- рецитаторска секција
Фотографска секција
Новинарска секција
Ликовна секција
Етномузикологија
Географска секција
Ритмичка секција
Креативна радионица у Централној школи и у Ножичком
Еколошка секција
Информатичка секција
Одбојкашка секција
Рукометна секција
Кошаркашка секција
Фудбалска секција
Саобраћајна секција
Физичари