Директор школе Славко Драгосављевић, данас је организовао пријем за ученицу трећег два одјељења Александру Гаврановић, којој је у припало прво мјесто у омладинској категорији за најбољег младог спортисту до 18 година у оквиру годишње манифестације за избор најбољег спортисте општине Србац за 2019. годину. Александра, чланица Карате клуба “Борац”, је у новембру на Свјетском кадетском, јуниорском и сениорском првенству и купу за дјецу у Београду освојила златну медаљу.

Директор Славко Драгосављевић честитао је Александри на оствареним резултатима и уручио јој захвалницу .

„Наша школа води рачуна о надареним и успјешним ученицима и жељели смо на овај начин одати признање Александри за досадашњи успјех и дати јој подстрек за будући рад. Желим јој сваки успјех у будућем школовању и животу“, рекао је Драгосављевић.

Данашњем пријему присуствовала је и њена наставница Сања Игњатић.