Наша школа данас је добила вриједну донацију Министарства просвјете и културе Републике Српске. Ријеч је о 20 ормарића за одлагање наставног материјала просвјетних радника централне школе и пећи на чврсто гориво за подручну школу у Kаоцима.

,,У периоду од 2017. године до данас уложено је 12.000 KМ у школски намјештај. Уређена је зборница, набављено 80 столица, 15 клупа и други канцеларијски намјештај. Ове године планирана је набавка 100 нових клупа и 200 столица, чиме ће већи дио посла око обнављања намјештаја у нашој школи бити завршен“, рекао је директор школе Славко Драгосављевић.

Он је, такође, додао да ће се у наредном периоду доста пажње посветити уређењу подручних школа, како би сви ученици имали подједнаке услове за рад и одвијање наставе.