Ученици нашег подручног одјељења у Каоцима ове седмице су посебно радосни, јер су у четвртак, 28. 12. 2018. године добили на поклон ЛЕД телевизор и 14 поклон пакета, а ову вриједну донацију је обезбиједио потпредсједник Народне скупштине Републике Српске Милан Петковић, који је поријеклом из овог села.

“Одлучио сам да пружим помоћ јер је ђацима био неопходан телевизор за одвијање наставе. Посебно ми је драго јер је ово и моја школа у којој сам школске 1992/93. године завршио други разред основне школе у вихору рата”, рекао је Петковић.

Поред тога што је најмлађи потпредсједник Народне скупштине РС до сада, Петковић је и угледни бањалучки адвокат.

Захвалност на овој вриједној донацији упутио је директор школе Славко Драгосављевић који је рекао да је за примјер што мјештани овог села који одлазе у друге средине не заборављају свој родни крај и такође се захвалио и осталим донаторима који несебично помажу побољшању услова и процеса рада наше школе.

Уручењу донације присуствовали су учитељице Драгана Јовић и Свјетлана Обрадовић и вјероучитељ Александар Кустурић.