Потпредсједник Народне скупштине Републике Српске Милан Петковић, који је поријеклом из Каоца, обрадовао је донацијом уџбеника основце од петог до деветог ове наше подручне школе. Петковић, иначе, у континуитету, различитим донацијама обрадује наше основце из Каоца.

Уручењу уџбеника су присустволи, поред донатора, ученици, родитељи, директорка школе Мануела Рађевић Јокић и свештеник Александар Кустурић.

„Захваљујем се потпредсједнику Народне скупштине Милану Петковићу који је поново обрадовао основце наше подручне школе у Каоцима коју је некада и сам похађао. У име ученика и њихових родитеља захваљујем се хвале вриједној донацији која ће увелико олакшати родитељима опремање школараца за нову школску годину. Трудимо се да у континуитету радимо на побољшању услова за рад и образовање у нашој школи и драго нам је кад нас подрже у томе“, истакла је директорка Мануела Рађевић Јокић.