Ових дана завршене су активности око уписа ученика у први разред. По ријечима директорке школе Мануеле Рађевић Јокић ове године у нашу школу ће бити уписано 86 ђака-првака, од којих је 64 у централној школи.
,,Укупан број уписане дјеце ове године је 86 ученика. Подручну школу у Кобашу ће похађати пет првачића, а у Ножичком девет. Подручно одјељење у Повеличу ће имати осам ђака првака. Tрудимо се и даље да ученицима и просвјетним радницима обезбиједимо што боље услове за рад и угоднији боравак“, изјавила је директорка Рађевић Јокић.

Директорка школе је такође честитала свим малим матурантима, којих је ове године 74, срећан завршетак основношколског образовања, што бољи успјех и много среће, здравља, љубави и успјеха у будућем школовању.