19.11.2017. године

Наша Оља Татомир , ученица осмог један одјељења наше школе, проглашена је за једног од 300 најбољих карате мајстора на свијету на церемонији која је организована 18. и 19. новембра у Барселони у организацији Свјетске интернационалне асоцијације за самоодбрану (WISDA). Ове награде се традиционално додјељују у Барселони сваке године, а добијају их тренери и каратисти који су се посебно истакнули на међународним такмичењима и допринијели развоју и ширењу борилачких вјештина.

Наши представници су присуствовали и стручним семинарима на којима су говорили познати карате мајстори, а након тога и свечаној вечери на којој је одржана презентација борилачких вјештина.

Чланови Карате клуба „Борац“ су у септембру ове године такође добили бројна признања. На фестивалу борилачких вјештина који је одржан у Будви уз учешће каратиста из цијеле Европе, Оља Татомир је добила титулу Grand master 2017 у конкуренцији до 14 година, а Лука Школник је добио признање за перспективног такмичара до 14 година.