У холу наше школе вечерас је одржан концерт ученика Школе за виолину, клавир и гитару којем је присуствовало мноштво ђака, гостију, родитеља и наставника наше школе. Ово је други концерт овакве врсте који је организовала наша школа, а учешће су узели талентовани ученици који су вриједно вјежбали протеклих мјесеци са својим професорима Ниже музичке школе из Бањалуке

На вечерашњем концерту ученици су  приказали свој раскошни таленат и одушевили присутне ученике, своје наставнике и госте.

На концерту су наступали: клавирски дуо Петра Рауш и Тамара Гужвић, Јелена Малешевић, Милица Миљевић, Марко Малешевић, Марко Пејаковић, Елена Ракић, Бранкица Михајловић, Лука Видовић, Марко Миљевић, Оља Миланковић, Дуња Милетић, Анабела Кнежевић, Соња Давидовић, Страхиња Видовић, Филип Лазић и Леонтина Грабовац.