Поштовани  родитељи,

Будући да се ближи термин за упис ученика у први разред прописан Законом о основном васпитању и образовању („Службени гласник Републике Српске“ број 44/17, 31/18 и 84/19), а имајући у виду тренутну ситуацију изазвану новим корона вирусом и наложене мјере, овим путем  вас обавјештавамо  о поступању приликом евидентирања дјеце дорасле за упис у први разред основне школе.

-Дијете дорасло за упис у први разред основне школе обавезно је пријавити путем телефона на један од наведених бројева или путем мејла школе.

Педагог     065/ 611 – 371

Психолог   065/ 608 – 315

Педагошко- психолошка служба школе       051/ 745 – 463

Мејл школе       os088@skolers.org

-Приликом пријаве дјетета путем телефона или мејла школе неопходно је навести  сљедеће податке:

• име и презиме дјетета  (име оца)
  • датум рођења дјетета
  • адреса становања
  • број телефона

-Информације о термину уписа Вашег дјетета у први разред добићете путем Позива за упис дјетета у први разред основне школе који ће Вам доставити школа. У Позиву ће бити јасно назначен датум и вријеме тестирања Вашег дјетета за упис као и документација коју сте обавезни донијети приликом уписа дјетета.

С поштовањем ,

Директор  школе