Поштовани родитељи будућих ђака првака, у школској 2021/22. години, обавјештавамо Вас да је почела  припрема за упис дјеце у први разред. Школски обвезници су дјеца која су рођена у периоду од 01.09.2014. до 01.09.2015. године.

На захтјев родитеља, у први разред могу бити уписана и дјеца која до краја текуће године навршавају шест година, уколико Комисија за упис дјеце процијени да је дијете спремно за полазак у школу. Своје дијете можете пријавити сваким радним даном од 8 до 15 часова у педагошко-психолошкој служби школе у току марта 2021. године.

Дијете, такође,  можете пријавити путем телефона 051/745-463 .Упис дјеце се обавља у априлу и мају, након обављених љекарских прегледа.

Школа ће путем писаног позива или телефонским путем  обавијестити родитеље дјеце полазника о термину уписа у први разред.

Обавезна документација коју је потребно доставити приликом уписа:

1.  Љекарско увјерење издато од надлежне здравствене установе,

2. Извод из матичне књиге рођених ,за дијете (може и копија),

3. Увјерење о пребивалишту  на име дјетета.