Први дан у школској 2021/22. години ученици су превели срећни са својим наставницима уз поштовање свих епидемиолошких мјера. Нову школску годину у централној школи у Српцу и шест подручних школа уписало је 90 првачића.

Директорка школе Мануела Рађевић Јокић је посјетила наше првачиће и присуствовала свечаном пријему у подручној школи у Ножичком који је организован за ђаке прваке и њихове родитеље. Поред посебне честитке за наше прваке, директорка им је пожељела топлу добродошлицу, срећан и успјешан почетак школовања. Пријем ђака првака уприличен је у складу са препорукама датим од стране Института за јавно здравство РС и Министарства просвјете и културе Републике Српске. Сви наши првачићи су добили симболичне поклон пакете са основним школским прибором које је обезбиједила школа и Општинска управа Србац.

Након поздравних ријечи и честитке директорке, подјеле поклон пакета, наши првачићи су у пратњи својих учитељица и водитеља први пут ушли у своје учионице и у продужени боравак.

Срећан и успјешан почетак нове школске 2021/22.године.

Честитка директорке школе Мануеле Рађевић Јокић