Почеле су припреме за упис дјеце у први разред за школску 2022/23. годину. Школски обвезници су дјеца која су рођена у периоду од 01.09.2015. до 01.09.2016. године.

“На захтјев родитеља, у први разред могу бити уписана и дјеца која до краја текуће године навршавају шест година, уколико комисија за упис процијени да је дијете спремно за полазак у школу. Своје дијете родитељи могу пријавити сваким радним даном од 8 до 15 часова у педагошко-психолошкој служби школе”, рекла је директорица школе Мануела Рађевић-Јокић

Пријаве се врше у току марта на број телефона: 051/745-463 или на e-mail: os088@skolers.org, а упис ће се обављати у априлу и мају, након обављених љекарских прегледа.

Позив за упис школа шаље у писаној форми.

Документи које је потребно доставити приликом уписа у први разред:
1. Извод из матичне књиге рођених;
2. Увјерење о пребивалишту (на име дјетета);
3. Љекарско увјерење;
4. Kњига за праћење развоја и учења дјетета (уколико је дијете похађало предшколску установу).