Регионално такмичење основних и средњих школа из Демократије и људских права – пројект “Ја, грађанин“ одржано је 14. априла  2022. године  у Приједору.

Пројекат екипе наше школе,  на тему Употреба алкохола код малољетникаизабран је као најуспјешнији  регионални пројекат  у конкуренцији основних школа. Такмичење је реализовано online, а ментор је била Нада Миловановић, професорка српског језика и наставница демократије и људских права.

Екипу школе од седмог до деветог разреда су чинили ученици: Николина Милијашевић, Теа Новаковић, Миња Бајагић, Лана Пејаковић, Дајана Николић, Марија Гашић, Филип Гужвић и Стефан Татић.

Овим резултатом су  наши основци обезбиједили  учешће на Финалној смотри пројекта „Ја, грађанин“ у Сарајеву.

Свим  члановима екипе  честитамо још једном на одличном резултату!