Стефан Малетић, ученик 9-2 одјељења, освојио је друго мјесто на републичком такмичењу из физике које је одржано у суботу, 13. маја у Бијељини у Основној школи „Кнез Иво од Семберије“. Стефана је за такмичење припремала наставница физике Тања Гудаловић.

Наша школа је и овим Стефановим сјајним разултатом, након првог мјеста на републичком такмичењу из математике и пласмана на државно такмичење, представљена на најбољи начин. Стефан је још по нечему посебан – у једној школској години постигао је из два предмета, математике и физике, врхунске резултате и досад је једини ученик који се пласирао на државно такмичење из математике.

Директорица школе Мануела Рађевић Јокић честитала је Стефану и његовој наставници/ментору Тањи Гудаловић на одличном резултату из физике.