Наша Теа Новаковић, ученица 8-3 одјељења централне школе, је доказ како ученик са највише ваннаставних и ваншколских активности уједно оставарује и одличан успјех у школи. Теа је одлична ученица и најактивнија чланица фотографске секције, посебно у доба онлајн наставе. Учествовала је на бројним конкурсима за најбољу фотографију, а инспирација су јој природа и њене мачке од којих се издваја љубимац Мачак Научник.Такође су бројне и њене ваншколске активности, а све постиже, како сама каже, добром организацијом. Чланица је Тениског клуба „Србац“, Женског фудбалског клуба „Слога“ Србац, Женског рукометног клуба „Србац“ и Женског одбојкашког клуба „Градишка“. Сви који познају Теу  знају да је она тиха,  одмјерена, поуздана,хумана и истрајна у свему што ради.

Теи желимо да и даље остане оваква, да још више напредује и постиже добре резултате у свим сферама својих интересовања.