Ученици посебног одјељења  су, по традицији, обрадовани поклон пакетићима које су добили поводом празника Светог Николе.

Пакетиће је обезбиједио донатор који је желио остати анониман, а уручио их је свештеник Александар Kустурић, који је рекао да је ово лијеп начин да се ови ђаци обрадују пред надолазеће празнике у част светитеља који се поштује као заштитник дјеце.

Покони су, такође, уручени и за 17 ученика подручне школе у Kаоцима, а обезбиједио их је потпредсједник Народне скупштине Републике Српске Милан Петковић који је поријеклом из овог села. Петковић је прошле године, такође, обрадовао основце из Kаоца поклон пакетићима, а донио им је на поклон и нови телевизор.

“Надамо се да ће ова традиција бити настављена и наредних година и да ће епидемиолошка ситуација бити боља, те да ћемо овај велики празник моћи обиљежити на свечанији начин“, изјавио је свештеник Kустурић.

Такође су донацијама обрадовани и првачићи наше подручне школе у Ножичком.