Ближе се, ближе новогодишњи празници, а наши ученици и наставници марљиво приводе полугодиште крају. Али не само то, сваки угао наше школе је пажљиво и са укусом и мјером украшен  и то не само централна школа већ и подручне школе и подручна одјељења. Мноштво материјала, весела и топла атмосфера, спремност и жеља да се дође до циља изродила  је мноштво дивних честитки, јелкица, украса, сњежних кугли, ирваса… И учествовали су сви од продуженог боравка, посебног одјељења, од првог до деветог разреда. Треба напоменути да од ове школске године имамо и Тим за естетско уређење школе чији је координатор Славица Миљевић. Континуитет естетског уређења ентеријера и екстеријера школе сад је стална брига овог Тима . Чланови Тима за естетско уређење школе у сарадњи са ученицима и свим запосленима, стално раде на уређењу ентеријера и екстеријера школе, стварајући лијепу и подстицајну средину за рад сви чланова школског колектива.

Погледајте  како је то изгледало јер фотографије говоре више од ријечи. (ФОТО)