Учeници  петог рaзрeдa наше школе oтпутoвaли су 4.4.2023. године нa Jaхoрину  у
Шкoлу у прирoди. Шкoлa у прирoди  рeaлизуje се пo Нaстaвнoм плaну и прoгрaму прoписaнoм oд  стрaнe Министaрствa просвјете и културе Републике Српске. Настава у природи на Јахорини  реализоваће се  у периоду од 4. 4. до 7. 4. 2023. године и  похађа је  53 ученика  петог разреда. У пратњи ученика су њихове учитељице: Маја Босанчић, Дијана Илић, Дијана Будимчић, Свјетлана Смиљанић, Јелена Бијељић и учитељ Ђорђе Јовић.  Ђаци су  смјештени у хотелу “Кристал" на Јахорини. У пратњи ученика је  и доктор, а обезбијеђене су услуге водича и аниматора. За ученике који  нису укључени у Школу у природи организује се редовна настава. Ученици су допутовали на Јахорину  око 12 часова. На Јахорини их је дочекао снијег на велику радост дјеце. По доласку су се смјетили у хотел, одморили, а након тога са аниматором договорили око активности које укључују наставне, рекреативне и забавне садржаје као и тематске вечери. Прве вечери организован је шиз фриз party гдје су ученици показали своју креативност у прављењу смијешних и занимљивих фризура.

Други дан је започео са јутарњом гимнастиком, а онда су слиједиле игре на снијегу, затим радионица и настава, након чега слиједи пиџама  party. Сви ученици се добро осјећају, а смјештај је одличан.

Фото и видео