Ученици СЦ “Петар Кочић” и њихова проф. Бојана Ћирић Миладиновић били су гости ученицима петог три и њиховој учитељици Дејани Љубојевић. Реализована је презентација под називом “Велика д‌јеца за мале људе”.

На занимљив начин они су представили наставни садржај на тему “Дијелови тијела човјека”.

Основцима је било веома интересантно и разумљиво, те су на овај начин били у прилици да сазнају нешто ново и поучно. Кроз разговор, анимације, као и кратке филмове ученици су на увјерљив начин упознати како функционишу дијелови тијела унутар човјека. Повратну информацију су давали уз помоћ квизова, асоцијација и вјежби на моделима.

Много се радујемо наставку реализације и неисцрпних идеја “велике д‌јеце”  и много питања “малих људи” на које су несебично добијали одговоре.

Велика д‌јеца су увијек добро дошла у учионицу малих људи.

Ово је један вид успјешне сарадње са родитељем и локалном заједницом.