У Дому културе данас је одржан пригодан програм поводом Дана деветака. Ученици деветих разреда су заједно са својим одјељењским старјешинама припремили занимљив и садржајан програм за велики број посјетилаца. Са осмијехом на лицу и уз звуке гитаре опростили су се од својих млађих другара и показали им да најљепше успомене носе управо из школских клупа. Да је то тако увјерили су нас кратком представом која је код посјетилаца измамила осмијех на лицима. Гледајући презентацију која их је подсјетила на све лијепо сто су доживјели у основној школи, заплакали су због растанка од другова са којима су девет година дијелили школске дане. Наши деветаци су се својим наставницима и родитељима захвалили на најљепши начин. Уз игру, плес и смијех затворили су једно важно поглавље у свом животу.