У суботу, 6. априла 2024.  године у ЈУ ОШ „Бранко Ћопић“ Приједор одржано је регионално такмичење из математике. Наши ученици су остварили завидне резултате Страхиња Видовић, ученик 8-4 одјељења освојио  је треће мјесто, Дуња Кљајчин, ученик 7-1 одјељења освојила је 4 мјесто док су  Марко Пејаковић  ученик 8-1 одјељења и Александра Поповић ућеник 7-1 одјељења, освојили  дванаесто мјесто.

Поред математике у суботу је у ЈУ ОШ „Свети Сава“ Козарска Дубица одржано и епархијско такмичење из Православне вјеронауке. Наша ученик  7-3 одјељења , Данило Ђуричић освојио је 10. мјесто.

У суботу, 13.4.2024. године одржано је регионално такмичење из српског језика у ЈУ ОШ” Десанка Максимовић” Приједор. Наша ученица 7-4 одељења, Ана Перић освојила је 10. мјесто.

Директорка школе Мануела Рађевић Јокић честитала је ученицима на оствареним резултатима и на најбољем представљању наше школе. Честитке су упућене и наставницима/менторима.