Дана 23.4.2024. године у одјељењу V3 реализована је креативна радионица “Морско дно” уз присуство њихових родитеља.
Ученици су са својом учитељицом Дејаном Љубојевић претходних часова ликовне културе припремили у холу школе поставку морског дна, а затим моделовали од глинамола разне морске организме, попут шкољки, ракова и сунђера.
Са родитељима су на необичан начин од разних материјала израђивали разнобојне рибе и употпунили животињски свијет.
Владало је добро расположење за рад, а креативност и машта је све више долазила до изражаја, израђујући радове од вуне, картона, новина, перја и разних перлица.
Уз вјеште и вриједне руке настала су права умјетичка дјела која су нас одвела на тренутак у морску чаролију биљног и животињског свијета. Радове смо изложили у холу школе.