11.11.2017. године

Чланови ликовне секције виших разреда и њихова наставница ликовне културе  Данијела Лепир  и ове године марљиво раде у оквиру ове ваннаставне активности, посебну пажњу поклањају  осликавању учионица и зидова наше школе, а  вриједно  раде на  детаљима мурала у учионици  ликовне културе. Израда мурала је започела  у септембру 2016. године, а сваким новим потезом киста зид постаје занимљивији и сваког мјесеца богатији за нови рам и умјетничко дјело наших малих умјетника. Сад су своје радове изложили на паноима у холу школе, а сликају различитим техникама- колаж, воштане боје, угаљ и комбинована техника.  Иначе, активностима и плановима никад краја – у току је припрема мапе радова за конкурс поводом Дана Републике Српске, а укоро ће припремити изложбу портрета у холу школе.