Док руком исписујемо слова, ријечи, реченице и странице, уз поруку коју желимо записати, не знајући исписујемо додатну поруку о себи. Наша ученица IV3 одјељења Уна Лепир, исписала је једну важну поруку. Повлачећи тање и дебље линије уз помоћ и подршку своје учитељице Дејане Љубојевић, Уна је научила лијепо писање и тако показала да је упорна, вриједна и марљива дјевојчица. Да је текст исписан Унином руком најљепши, доказ је и освојена награда. СПКД "Просвјета" Брчко додијелило је диплому Уни Лепир за освојено прво мјесто на конкурсу "Најљепши ћирилички рукопис". Поред дипломе као награду ученица је добила књигу "Бајке" Ханса Кристијана Андерсена.  Директорица наше школе Мануела Рађевић Јокић честитала је Уни на освојеној награди која јој је додатна мотивација за лијеп и уредан рукопис којим треба да испише нове странице.