ХУМАНОСТ НА ДЈЕЛУ

У сриједу, 15.12. 2021. године, а уочи Никољдана, поново је наше ученике из посебног одјељења обрадовао велики хуманиста Предраг Ћергић. Поклоне је малишанима уручио свештеник Александар Кустурић..

„Захваљујем се Предрагу који већ седам година донира пакетиће Удружењу родитеља и дјеце са посебним потребама  „Извор“, а ове школске године пакетићима је обрадовао и шест ученика посебног одјељења. Честитам предстојећи празник Светог Николе свим ученицима наше школе, а нарочито дјеци из посебног одјељења који су се показали као добри ђаци. Веома се труде на настави и слушају своје учитеље, баш као што је и Свети Никола у својим дјечачким данима био честит и послушан“, рекао је свештеник Александар Кустурић.

Поклон је традиционално добила и дефектолог Амела Ваљевац која већ годинама учи дјецу из овог одјељења.