Наши ученици су се и ове године нашли на списку награђених у склопу традиционалне новогодишње активности „Пишем писмо Дједу Мразу“ Пошта Српске. Ради се о традиционалној новогодишњој активности коју сваке године организују Поште Српске уз подршку Министарства просвјете и културе Републике Српске.

Ђаци су у писмима навели да су били добри током цијеле године и затражили да им Дједа Мраз донесе неки поклон, брата или сестру. Малишани су имали прилику да цртају и разне цртеже, попут породице, Дједа Мраза, поклона или других новогодишњих мотива.

Поклони су достављени на кућну адресу наших ученика: Милице Будимчић, Уне Лепир, Бјанке Звиздало и Петра Угренa.

Директор школе Мануела Рађевић-Јокић рекла је да одржавањем ове манифестације, Пошта успоставља јединствен начин “комуникације” између малишана и Дједа Мраза, те најмлађима омогућава остварење жеља

Честитамо још једном Милици, Уни, Бјанки и Петру.