Наша школа је спремна за почетак  нове школске године сутра, 1. септембра уз поштовање свих епидемиолошких мјера.   Проведене су све радње у складу са препорукама Института за јавно здравство Републике Српске, Министарства просвјете и културе РС и Просвјетно- педагошког завода како у централној школи у Српцу тако и у шест подручних школа.

„ У току школске 2021/2022. године настава у централној школи ће се одвијати у двије смјене. Предметна настава у централној школи реализује се само у првој смјени, а разредна настава и у првој и у другој. Смјена у разредној настави се мијења сваке четири седмице. Настава у првој смјени почиње у 7:30 часова, а у другој смјени у 13:00 часова. Као и претходних година, спремно и са радошћу почињемо са радом у школској 2021/22. години богатији за 90 ђака првака. Свим нашим ученицима желим прије свега много вриједног рада као и креативности, пуно нових пријатељстава, али и међусобног разумијевања и поштовања. Сигурна сам да ћете и у новој школској години низати успјехе“, изјавила је директорка школе Мануела Рађевић Јокић.

Срећан почетак нове школске 2021/22. године!

Ваша Управа школе, наставници и учитељи!